Rodinný dům 4+1 Velké Výkleky

Exkluzivně v nabídce

Rodinný dům 4+1 s prostornou zahradou

Velké Výkleky u Běrunic

Cena 2.820.000,- Kč včetně provize.

Popis nemovitosti

Na prodej RD 4+1, užitná plocha přízemí 84 m2, zkosené podkroví s půdorysem 90 m2, pozemky 962 m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím rodinný dům o dispozici 4+1, zastavěná plocha  106 m2,  se zahradou o výměře 834 m2  ve Velkých Výklekách u Běrunic. Dům má uzavřený dvůr s prostornou zahrado.

Dům prošel modernizací v letech 2002-2007, kdy proběhla rekostrukce krovů, byla položena nová střešní krytina Best, zhotoveny nové podlahy, přívod vody, kanalizace, zavedeno topení, modernizována koupelna, kuchyň, vyměněna okna (dřevěná špaletová). Od roku 2009 došlo k vybudování obytného podkroví, dále v domě byla dokončena modernizace rozvodů elektřiny, nakonec byly zhotoveny nové přípojky vody s šachtou (2017), kanalizace (2019), kabelová telefonní přípojka (pevný nternet).  Na hranici pozemku je přípojka plynu. Dům je napojen na vlastní kopanou studnu s dostatkem kvalitní pitné vody.

V přízemí se nachází zádveří, nedokončená technická místnost,  předsíň, z níž vedou dveře do obývacího pokoje, do koupelny s wc a do kuchyně, za níž je další pokoj, z kterého vede schodiště do podkroví. Zde je vstupní podesta s výstupem na nedokončenou lodžii a na druhé straně se vstupem do dalších pokojů - dětského pokoje, chodby s pracovním prostorem, samostatného wc, koupelny s vanou a dalšího prostorného pokoje. Zvenku je přístupná kotelna.

V domě je ústřední topení s  radiátory osazenými termohlavicemi vytápěnými kotlem na tuhá paliva, který je třeba v příštím roce s ohledem na platnou legislativu vyměnit. Teplou vodu ohřívají dva 120 l bojlery. V koupelně v přízemí  je nová vodárna Grundfos. Odpadní voda je odváděna do obecní kanalizace přečerpávačkou.

Střecha je pokryta betonovými taškami Best, podkroví je zaizolováno 30 cm izolační vaty.

Na pozemku se nachází kolna, za vraty s širokým vjezdem je dostatečný prostor pro parkování 2 aut.

Pro nového majitele bude vhodné počítat s rekonstrukcí koupelny, dokončením technické místnosti, s modernizací zdroje vytápění a dokončením drobných zednických prací (jako např. štuky ve vstupní chodbě).

Zahrada je prostorná, poskytuje dostatek soukromí, případně plochu pro zahradničení.

Občanská vybavenost – v obci je obchod, školka, škola pro I. stupeň, kulturní dům, pošta, hospoda, 2 dětská hřiště, fotbalové hřiště.

Výborná dopravní dostupnost  Praha, Hradec Králové, 13 km je nájezd na dálnici D11 (Hradec Králové – Praha), Městec Králové 5 km, Chlumec n. Cidlinou 8 km, Poděbrady 18 km. V obci je autobusová zastávka, a vlaková zastávka na trati Chlumec nad Cidlinou – Křinec.

Prohlídkami a jednáním je pověřena Ivana Kaplanová, tel. 608 453 533, e-mail: kaplanoi@seznam.cz. V případě dotazů nebo zájmu prohlídky volejte na uvedený kontakt.

Fotogalerie

Kontaktní formulář