Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytů a obchodu Riegrovo náměstí, Kolín

K pronájmu:

- světlý prostorný byt 3+1 s lodžií ve 2.NP a s garáží PRONAJATO

- dva byty 2+kk v 1.NP se společnou lodžíí a se sklepem

ZBÝVÁ POSLEDNÍ BYT

- nebytový/obchodní prostor v polosuterénu se samostatným vchodem z ulice

VOLNÉ

 

to vše v RD

po kompletní rekonstrukci

se zahradou

Popis nemovitosti

Dobrý den.

V exkluzivním zastoupení majitele rodinného domu, který v letošním roce prošel kompletní rekonstrukcí, vám nabízím k pronájmu následující byty a nebytový prostor. (VOLNÝ jen byt 2kk na SV a nebytový prostor)

BYT 3+1 (PRONAJATO)

Ve 2.NP domu bez výtahu je k dispozici nádherný světlý byt 3+1 o podlahové ploše 110 m2 po kompletní rekonstrukci. K bytu náleží jižně orientovaná lodžie 8 m2 přístupná z hlavní společné chodby a garáž 26 m2 v suterénu domu s přípojkou motorového proudu na nabíjení elektromobilu. Dále je k bytu k dispozici komora 4 m2 v suterénu. A k tomu navíc společná zahrada. Na jaře ji zkrášlí rozkvetlé stromy a na začátku léta budete mít zásobu třešní do bublaniny.

Prostorná kuchyně s novou kuchyňskou linkou s troubou, varnou deskou, digestoří a myčkou nádobí je orientovaná na sever do Riegrova náměstí a díky své velikosti může být využívána i jako jídelna. Všechny pokoje mají okna na východ. Pokoj přístupný z kuchyně má okna také na sever a zadní neprůchozí pokoj má okna i na jih. Všechny místnosti jsou tak velmi světlé. Prostřední pokoj je průchozí, přístupný z chodby i z obou dalších pokojů. Všechny pokoje mají své kouzlo, dva krajní pokoje mají kulaté, okny prosvětlené rohy, prostřední pokoj má výklenek s okny do oblouku. Všude jsou původní renovované parkety, které už dnes moc neuvidíte. A když procházíte jeden pokoj po druhém novými bílými interiérovými dveřmi s obložkami, je to jako byste procházeli zámeckými komnatami. Kompletně bylo v bytě obnoveno i osvětlení, někde i se stmívacími funkcemi a v kuchyni i s volbou barvy osvětlení. Nad okny jsou připravené garnýže na vaše záclony a závěsy.

Kompletní rekonstrukcí prošla elektroinstalace, rozvody, okna i omítky. Koupelna je prakticky úplně nová včetně vany, umyvadla a WC. Samozřejmostí je topný žebřík na sušení ručníků a přípojka na pračku a případně i sušičku. A kolik najdete bytů s koupelnou, která má okno? To má výplň mléčného skla, a tak nemusíte řešit závěsy nebo žaluzie.

Byt je vytápěný kombinovaným plynovým kotlem se zásobníkem na ohřev vody pro celý byt. Vyměněné jsou i radiátory a díky novým plastovým oknům budou náklady na provoz bytu velmi příznivé. Byt má nový samostatný podružný elektroměr, nové jističe a přepěťovou ochranu, samostatný podružný vodoměr na přípojce městského vodovodu a samozřejmostí je městská kanalizace.  Pochopitelně jsou v místnostech nově rozvedené anténní přípojky na televizi a rádio a samozřejmě i datové rozvody pro internetové připojení. Zkrátka byt je úplně nový. I když vila Tábor, jak se vila jmenuje a kde se byt nachází, na svém místě stojí už možná mnoho desítek let, je to moderní, nové a čisté bydlení na vysoké úrovni.

Nájemné 22.000.- Kč na měsíc placené dopředu, zálohy na vodu, plyn, elektřinu v bytě podle počtu osob cca 4.000,- Kč s pravidelným vyúčtováním spotřeby 1x ročně, vratná kauce ve výši 2 nájmů, rezervační poplatek ve výši jednoho nájmu + DPH.

BYTY 2+kk (PRONAJATO)

Byt 2kk orientovaný na severovýchod

Vše shora uvedené ohledně stavu bytů a vytápění bych mohl napsat i zde u těchto dvou nabízených bytů 2+kk v přízemí. Vše je kompletně nové, byty prošly výměnou oken, rekonstrukcí podlah (parkety), dveří a obložek, sítí a rozvodů, instalované jsou kuchyňské linky se spotřebiči.

Severní byt 2+kk v 1.NP (58 m2) má světlou prostornou kuchyni s výměrou 22 m2. Opět s novou kuchyňskou linkou vybavenou troubou, varnou deskou, digestoří a myčkou na nádobí. Kuchyně disponuje nejen okny na západ i na sever a je tak velmi světlá a má dostatečný prostor i pro umístění jídelního stolu a taky sedačky, nebo pracovního stolu. Pokoj s okny na sever a východ (23 m2), který je tedy také velmi světlý, tak může sloužit pouze pro odpočinek jako ložnice kombinovaná s obývacím pokojem. Nová jsou také okna, rozvody včetně datových, kombinovaný kotel v zádveří předsíně na vytápění a ohřev vody, radiátory, renovované jsou parketové podlahy, interiérové dveře a obložky atd. Velké koupelna s vanou, umyvadlem, WC, přípojkou na pračku a topným žebříkem navíc disponuje velkým oknem s mléčným sklem a je tak velmi světlá.

 

Byt 2kk orientovaný na jihovýchod (VOLNÝ)

Jižní byt 2+kk v 1.NP (50 m2) má hlavní místnost (17 m2) s novým kuchyňským koutem orientovanou na východ. Světlá a prostorná místnost umožňuje využít ji i jako jídelnu a obývací pokoj. I tady najdete novou kuchyňskou linku s troubou, varnou deskou, digestoří a myčkou na nádobí. Ložnice (18 m2) je v rohové místnosti domu s okny na východ i na jih a má také zákoutí pro umístění pracovního stolu nebo šatny.

Stejně jako v celém zbytku domu jsou i tady nové rozvody, vytápění a ohřev vody vlastním plynovým kotlem a novými topnými tělesy, nová okna, dveře a obložky, datové a elektrorozvody atd. Nově vybudovaná koupelna tohoto bytu je v centrální části domu s novým sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Najdete tam také topný žebřík a přípojku na pračku. V předsíni je dostatek místa pro umístění šatní skříně apod.

Pro 2 byty v přízemí je z hlavní chodby k dispozici společná lodžie, každý byt má svůj velmi prostorný sklep s policovým systémem 5 a 6 m2. Pod lodžií v 1.N je navíc ze zahrady přístupná kůlna na uložení kol apod. 

Nájemné činí 14.000.- Kč na měsíc placené dopředu, zálohy na vodu, plyn, elektřinu v bytě podle počtu osob cca 3.000,- Kč s pravidelným vyúčtováním spotřeby 1x ročně, vratná kauce ve výši 2 nájmů, rezervační poplatek ve výši jednoho nájmu + DPH.

 

OBCHODNÍ PROSTOR (VOLNÝ)

V suterénu domu je k pronájmu nebytový prostor s přípojkou motorového proudu. Jde o dvě místností, prostor se sociálním zázemím a příruční sklad. Místnosti přístupné z ulice lze využít jako nerušivou výrobu, dílnu, obchod nebo služby. Dříve zde byla umístěna půjčovna stavebního nářadí. Vstup do obchodního prostoru do přední místnosti (22 m2) je za uzamykatelnými vraty Když se otevřou, je prostor přístupný z ulice. Zadní místnost (25 m2) je neprůchozí a vybavená přípojkou motorového proudu. I když je prostor v polosuterénu domu, nová plastová okna poskytují dostatek světla, přes den tedy bez nutnosti svícení v prostorách. Místnosti jsou velmi světlé. Všude je položena nová dlažba, nové omítky a nové rozvody. Vstup z ulice i okna jsou chráněná mřížemi, vstup do nebytového prostoru z domu je zajištěn bezpečnostními dveřmi.

Na chodbě je potom k dispozici prostor s hlavním uzávěrem plynu, který lze omezeně využít jako příruční sklad (2,59 m2). Další skladové prostory lze domluvit individuálně, pokud nebudou využity dalšími nájemníky bytů. Sociální zázemí pro obchod je v suterénu domu a je přístupné přes společnou chodbu. Zázemí prošlo také kompletní rekonstrukcí, je zde kromě samostatného WC také sprchový kout, umyvadlo a přípojka na pračku. Je zde také příprava pro instalaci kuchyňské linky. Ohřev vody v tomto prostoru je řešen elektrickým bojlerem a vytápění všech nebytových prostor elektrickými přímotopy. Prostory tak můžou sloužit mnoha různým účelům.

A na závěr otázka: Co tak mít bydlení a svůj obchod nebo provozovnu v jednom domě? „Spadnout z postele“ a být v práci? Mít obchod se zbožím pod dohledem 24 hodin denně 7 dní v týdnu, protože máte obchod doma? Tady je příležitost. Nebude se opakovat. Neváhejte a zavolejte si o prohlídku.

Nájemné 10.000.- Kč na měsíc placené dopředu, zálohy na vodu a elektřinu cca 4.000,- Kč s pravidelným vyúčtováním spotřeby 1x ročně, vratná kauce ve výši 2 nájmů, rezervační poplatek ve výši jednoho nájmu + DPH.

 

ZAVOLEJTE SI O TERMÍN PROHLÍDKY

Fotogalerie

Bc. Jiří Moravec, MBA


Bc. Jiří Moravec, MBA

Kontaktní formulář