pronájem bytu Kutná Hora

 

 

 

 

PRONAJATO

 

 

 

 

 světlý byt 2+1

s balkonem

se dvěma sklepy

v Kutné Hoře

ulice Ostašova

 

Popis nemovitosti

Nabízím k dlouhodobému pronájmu světlý prostorný byt 2+1 s balkonem v cihlovém bytovém domě. V domě v nedávné době proběhly rozsáhlé rekonstrukce, nově je zateplená fasáda, instalována nová plastová okna, zámkovou dlažbou je upravené parkování před domem, stejně tak přístupové cesty a chodníky u domu. Před domem je také odpočinková zatravněná plocha.

Rovněž v bytě proběhly rozsáhlejší opravy. Nový úsporný plynový kondenzační kotel na vytápění a ohřev vody ušetří náklady na bydlení. Částečně je nová i elektroinstalace, rozvody vody a obklady v koupelně. Orientace bytu je na tři světové strany a tak vás sluníčko bude provázet celý den od východu do západu. Byt si můžete zařídit podle svých představ - je vybavený pouze kuchyňskou linkou s plynovým sporákem. Další vybavení je otázkou dohody. K bytu náleží dvě prostorné sklepní kóje. Byt se nachází ve 2. patře bez výtahu.

V bezprostředním okolí domu je zastávka MHD s přímým spojením na vlakové nádraží, pošta, obchody, banka, divadlo, wellness a fitness. Jen 10-15 minut chůze vás přenese do historického centra, kde je mnoho kaváren, restaurací, obchodů a dalších služeb. Stejně tak se za pár minut dostanete pěšky nebo autem za kulturou v centru, do chrámu Sv. Barbory nebo do kostela sv. Jakuba, do výstavní galerie GASK s množstvím zábavy pro dospělé i pro děti a to i v zimních měsících. Procházky a projížďky do přírody jsou také na dosah. Na turistickou stezku se dostanete po pár set metrech a podél nedaleké říčky Vrchlice s nádhernými výhledy na Jezuitskou kolej a chrám, zeleným údolím kolem starých mlýnů, za pár desítek minut dorazíte až na malešovskou tvrz. Potom můžete pokračovat dál až do Posázaví. Odpoledne se pak vláčkem dostanete pohodlně zpět, vlaková zastávka pro tento směr je jen pár set metrů od domu.

Mrkněte do odkazu na 3D virtuální prohlídku bytu. Můžete se tam podívat z oken bytu, projít si každý kout a nebo si změřit místnosti, dveře nebo stěny, jestli se vám tam vejde váš nábytek. A taky se bez osobní návštěvy můžete poradit s rodinou, jestli je to právě tento byt, který bude vyhovovat vašim představám. A hlavně s virtuální prohlídkou máte neomezený čas, který v bytě na prohlídce strávíte. Nicméně rád vás uvítám i na osobní prohlídce bytu a vše, co nenajdete v popisku, si řekneme na místě. Kontaktovat mě pro další dotazy můžete i na telefonu nebo emailu.

Nájemné je 11.000,- Kč měsíčně, poplatky podle počtu osob cca 2.500,- Kč. Kauce ve výši 2 měsíčních nájmů a provize ve výši 1 měsíčního nájmu.

 

3D scan

Fotogalerie

Kontaktní formulář