Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


prodej RD Háninská, Kolín

Dvougenerační dům s garáží a zahradou na prodej, pro bydlení nebo jako investice na pronájem dvou bytů 2+1 a 3+1

Cena 5.790.000,- Kč

 

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Dobrý den.

Nabízím vám k prodeji prostorný podsklepený dům se zahradou a garáží v klidné lokalitě Kolína na Zálabí. V domě jsou dvě samostatné bytové jednotky propojené schodištěm na chodbě. A protože se jedná o dvě samostatné jednotky s možností pronajímání, výnos takové investice se může blížit i 6 p.a.

V přízemí domu je kromě vstupní haly a schodiště byt o dispozici 2+1 (88 m2). Hlavní obývací pokoj je ale propojený s místností se zvýšenou podlahou, kde je momentálně umístěná ložnice s prostornou šatnou. Ale zvýšený prostor je možné ji využít i jako pracovnu apod. Celková plocha obývacího pokoje s ložnicí je téměř 48 m2 a je orientovaná na JZ.

Druhý pokoj/jídelna a kuchyně jsou stejně jako koupelna orientované na SV do zahrady umístěné ve vnitrobloku. Koupelna v přízemí disponuje sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Vanu potom najdete v koupelně v podkrovní vestavbě.

Druhý byt 3+1 je ve 2.NP přístupný po schodišti ze vstupní haly. Jde o půdní vestavbu. To je byt o dispozici o velikosti 86 m2. Dokončená je ale prozatím jen ložnice, kuchyně, koupelna a samostatné WC. Z centrální chodby jsou přístupné ale další dva průchozí pokoje, které jsou zatím v hrubém provedení – zateplení střechy, podhledy, hrubé podhledy, rozvod topení a elektřiny. Je třeba dokončit povrchové úpravy a připojit topení. V podkroví je ale ještě půda 16 m2, kterou lze ještě po zateplení využít jako další obytný prostor. Do plochy bytu nezapočítáváme schodiště a uvedenou půdu.

Topení v domě je řešeno centrálně plynovým kotlem. Ohřev vody el. bojlerem. Na domě proběhlo mnoho úprav. Garáž byla provedena vestavbou v r. 2002, nová střecha byla položena před 12ti lety a v posledních dvou letech proběhla výměna rozvodů vody a odpadů ve sklepě a je připraven i nový bojler pro podkroví s potřebnými rozvody. Prostorný světlý sklep je v dobrém stavu a jedna z místností byla užívaná jako dílna.

Za domem je menší zahrada pro pěstování ovoce a zeleniny nebo jen tak pro relax. U domu je připraven základ s patkami pro pergolu. V rohu zahrady je i zahradní domek a malá ohrádka, dříve využívaná pro chov slepic. Zahrádka je tak akorát, abyste na ní netrávili celý den sekáním trávy a ani neřešili, jestli se vám tam vejde bazén. Výměra zahrady 158 m2 je pro někoho zkrátka tak akorát.

Parkování a uskladnění zimních gum a dalších věcí je možné ve vestavěné garáži, která má plochu 21,5 m2. Bezproblémové je ale i parkování před domem na ulici. Uskladnění věcí je možné ve vytápěné garáži, ve 2.NP na půdě, v šatně v ložnici, ve vestavné skříní ve vstupní hale, nebo v šatně v chodbě bytu ve 2.NP, dále na půdě a samozřejmě ve sklepě nebo v zahradním domku a nebo cennosti ve vezděném trezoru v jednom z pokojů.  Celková užitná plocha domu včetně bytů, sklepa a garáže je 270 m2.  

Dům je velmi praktický dispozičně vyřešený, v klidné lokalitě. Přitom i v docházkové vzdálenosti je do pár minut přístupné centrum města, vlaková zastávka, nádraží nebo obchody. Na kole jste potom po pár metrech na výpadovce na Tři Dvory, Konárovice a oblíbenou houbařskou lokalitu plnou lesů, Jelen. Podél řeky Labe jsou parádní procházky klidně až do Veletova a opačným směrem až na třeba přes sportoviště v Borkách až do Poděbrad. No a pro rybáře ráj slepých ramen Labe a písáků v okolí. Kolíňákům asi netřeba představovat.

Virtuální prohlídka je k dispozici. Pokud ale sledujete inzerát na serveru, kde 3D prohlídky nepodporují, neváhejte si o odkaz na prohlídku zaslat. Můžete si dům projít v počítači dříve, než se uvidíme na osobní prohlídce. Pro více dotazů mi neváhejte napsat. Průkaz energetické náročnosti budovy je právě v přípravě, proto prozatím musíme dle zákona uvádět kategorii G. Po dodání specializovanou firmu štítek opravíme.

Součástí našich služeb je samozřejmě zajištění právních služeb včetně advokátní úschovy, podání kupní smlouvy na katastr a zajištění financování.  Inzerovaná cena je včetně provize RK a všech uvedených služeb. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku.

Hezký den.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Bc. Jiří Moravec, MBA


Bc. Jiří Moravec, MBA

Kontaktní formulář