Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


prodej byt Masarykova Kolín

Na prodej byt 3+1/L Masarykova ul., Kolín

cena 3.890.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dobrý den.

Nabízím vám světlý byt 3+1 o velikosti dle dokumentu Prohlášení vlastníka 65 m2 – výměra uvedena bez sklepa a lodžie. Byt se nachází v kompletně zrekonstruovaném panelovém domě s výtahem na sídlišti nedaleko plaveckého stadionu. Kuchyně a obývací pokoj je orientovaný na západ, pokoj a ložnice na východ. Z ložnice je navíc vstup na lodžii o velikosti 3 m2. A protože je byt v 8.NP, je z oken domu krásný výhled do okolí.

V bytě je sice původní umakartové jádro, podlahy jsou převážně lino podložené tlumícím materiálem, ale do bytu je možné se ihned bez velké rekonstrukce nastěhovat. K bytu náleží ještě sklepní kóje o velikosti necelé 2 m2.

Parkování je možné v bezprostředním okolí domu. Zastávka autobusu je pár metrů od vchodu a pěšky je to pár minut na nákupy nebo na úřady do centra města. Další technické dotazy zodpovíme po telefonu, případně emailem.

Hypotéku samozřejmě zajistíme, stejně tak právní servis včetně advokátní úschovy kupní ceny atd. Prohlídky jsou možné po dohodě.

 

Neváhejte si zavolat o prohlídku!

 

 

3D scan

Fotogalerie

PENB

PENB před realizací rekonstrukce domu byl v kategorii F, po dokončení doporučených opatření je předpokládána kategorie C. Štítek prozatím nebyl aktualizován. Nicméně doporučení byla téměř úplně provedena a lze předpokládat, že se skutečnost od predikce neliší.

PENB ke stažení zde:

energ-stitek 

Bc. Jiří Moravec, MBA


Bc. Jiří Moravec, MBA

Kontaktní formulář