Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


dům se zahradou,Nová Ves pod Pleší

 

PRODEJ DOMU 2+1

zahrada, dílna, kůlna

Nová Ves pod Pleší

3 700 000,-Kč

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme dům v Nové Vsi pod Pleší, které v současnosti podléhá dědickému insolvenčnímu řízení. Dům o dispozici 2+1, zastavěná plocha
70 m2, se zahradou o výměře 651 m2 se nachází na velmi pěkném místě v centru malebné vesničky Nová Ves pod Pleší. Upoutá svoji zahradou s ovocnými stromy, což vytváří příjemnou atmosféru klidu. Obytnou část domu tvoří obývací pokoj s fr. oknem 19 m2, ložnice 11 m2 a kuchyň 9 m2, z které vedou další dveře do malé předsíně 3 m2 se vstupem na zahradu. Obývací pokoj i ložnice jsou světelné. Koupelna je prostorná 5 m2 - vana, wc. V domě je ústřední topení s radiátory. Půdní prostor nabízí možnost velkého úložného prostoru. K domu je přistavěna zděná dílna 2 m2 a vedle ni ještě dřevěná kůlna 10 m2. Tyto prostory možno využit pro dílnu, sklad kol, lyží, kočárku, sáněk dle chuti a potřeb majitele. Na zahradě je také nepoužívaná studna, v případě budoucího využití vhodná pouze jako voda užitková. Výhodou jsou velká vrata, která umožní vaše auto zapakovat přímo na pozemku v garážovém přístavku.
Nutno počítat s rekonstrukcí izolace domu, výmalby a opravy fasády. Nová Ves pod Pleší je součástí cyklostezek a turistických tras vedoucích Brdskou vrchovinou.Nejbližšími městy jsou Nový Knín, Dobříš a Mníšek pod Brdy.. V obci je ordinace obvodního lékaře, dětské lékařky. Jsou zde tři obchody, tři restaurace, pošta, hřiště a sokolovna. Nechybí kulturní dům ani kinosál v soukromé nemocnici Na Pleši. Zajímavostí je i místní muzeum trabantů. Dům v této krásné lokalitě bude k nastěhování v zimě 2020/2021. Neváhejte zavolat nebo napsat jakékoliv dotazy, rád na vše odpovím.

Fotogalerie

Kontaktní formulář