Byt 4kk na prodej v Hranicích u Zbraslavic

 

 

REZERVOVÁNO

 

Prodej bytu 4+kk o výměře 77 m2 navíc s pracovnou, garáží a dvěma sklepy v Hranicích u Zbraslavic s celkovou užitnou plochou 103 m2.

Ideální na bydlení, rekreaci nebo na investici na pronájem!

Cena 1.490.000,- Kč je kompletní.

Popis nemovitosti

Pokud chcete bydlet mimo město v přírodě, ale s dobrou dostupností na dálnici D1 do Prahy a veškerým komfortem bydlení v bytě, potom kompletně zrekonstruovaný byt v Hranicích u Zbraslavic nedaleko řeky Sázavy tyto požadavky bezezbytku splňuje.

Byt má praktickou dispozici 4+kk a kromě tří neprůchozích pokojů a kuchyně má ještě přes chodbu přístupnou samostatnou pracovnu. Dispozičně lze byt upravit i tak, že se do části vstupní chodby rozšíří koupelna s WC. A propojí se tak vstup do bytu s pracovnou přímo. Ale to už bude na vás. V chodbičce před pracovnou je i vstup na společnou půdu, kterou je případně možné odkoupit a vybudovat tam další obytné prostory.

Byt je ve 3.NP s krásným výhledem do okolní lesnaté krajiny. V suterénu domu jsou dva sklepy náležející k bytu o velikosti 3 m2 a 4 m2. Dále je v suterénu jeden velký společný sklep a v přízemí společná garáž. K bytu ovšem také patří i vlastní samostatná temperovaná garáž o velikosti 18 m2 v přízemí domu.

V bytě proběhla v r. 2015 kompletní rekonstrukce. Z velké části je nová elektroinstalace, omítky, podlahy, okna atd. Vytápění a ohřev vody je řešen novým automatickým úsporným elektro-kotlem. Instalována je klimatizace s funkcí topení. Rekonstrukcí prošla i koupelna a WC, kuchyňská linka. A došlo i na zateplení vytápěné pracovny, kde bylo pro tepelný komfort bylo instalováno kvalitní izolované střešní okno.

Byt lze využít také pro rekreační účely s výhodou toho, že se o nic nemusíte starat. Přes mobilní telefon si aktivujete před příjezdem topení, nemusíte natírat plot, sekat zahradu…stačí vzít košík a vyrazit na houby, nebo sednout na kolo a projet se po okolí.

Výhodou je i to, že dům má vlastní studnu, za vodu se tak neplatí. Náklady jsou pouze na vyvážení společné žumpy, fond oprav a na elektřinu.

Až se budete chystat na prohlídku bytu, udělejte si víc času na prozkoumání okolí – určitě stojí za to nedaleká historická Zruč n. Sázavou u nádrže Švihov, Bohdaneč s rozhlednou a vyhlášenou restaurací, nebo věhlasná Kutná Hora.

Pokud uvažujete o nákupu tohoto bytu jako o investici na pronájem, napište si makléři o kalkulaci výnosu. Byty a ani domy na pronájem v širokém okolí prakticky nejsou a tak výnos s pronájmu ponese velmi zajímavé zhodnocení a zaručí rychlé obsazení bytu nájemníky.

V nedalekém Hodkově je zastávka vlaku mezi Kutnou Horou a Zručí n.S., v obci staví meziměstský autobus a autem je to do Kutné Hory 20 km a na nájezd na D1 u Zruče nad Sázavou 14 km. V Praze na metru Chodov tak budete za 40 minut.

Energetický štítek domu prozatím nebyl dodán, uvádíme proto kategorii G.

3D scan

Fotogalerie

Kontaktní formulář