Byt 2+1, Koněvova ul., Praha

útulný byt 53,3 m2 ve 2. NP s výtahem na prodej

cena 5.500.000,- Kč

 

 REZERVACE

Popis nemovitosti

Dobrý den.

V exkluzivním zastoupení majitele vám představuji byt 2+1 ve 2.NP s výtahem. Byt prošel před několika lety kompletní rekonstrukcí pod dohledem architekta. Rekonstruované jsou veškeré rozvody vody a elektřiny, povrchy podlah (dlažba, dřevěný masiv) i stěny (mozaikový obklad v koupelně, štuky). Obnovou tedy prošla samozřejmě i koupelna se sprchovým koutem a WC a také kuchyně se spotřebiči. V bytě je mnoho praktických úložných prostor využívajících různé výklenky a také dostatek vestavěných skříní. K bytu náleží i prostorná sklepní kóje. Byt disponuje také plastovými okny se žaluziemi.

Orientace oken bytu je na jih do ulice Koněvova (obývací pokoj) a na sever do klidné ulice plné zeleně - do ulice Luční (ložnice a kuchyně).  Vchody do domu jsou z obou stran budovy, parkování před i za domem tedy není problém (modré zóny). Za domem je také dětské hřiště a na procházky lze vyrazit na nedaleký vrch Třešňovka nebo do Malešického lesa. Na kole pak můžete vyrazit k nedalekému Hořejšímu nebo Kyjskému rybníku, a nebo k rybníku či do zámeckého parku do nedalekých Dolních Počernic.

Fasáda domu je prozatím zateplená jen z bočních stran. Proběhla i oprava zateplení střechy. PENB, který máme k dispozici, byl zpracován už v r. 2014, nezohledňuje tedy některé již provedené rekonstrukce.

Za nákupy nemusíte daleko dojíždět, obchodní centrum je nedaleko domu. Stejně tak je v blízkém okolí mnoho restaurací, obchůdků a služeb, včetně autoservisu, knihovny apod.

Také dopravní spojení je ideální. Nedaleko domu je tramvajová zastávka s přímým spojením do centra města. A to i na vlaková nádraží v centru. Na vlak na železniční stanici v Praze - Libni lze také a čtvrt hodiny dojet například i autobusem. Autem se za pár minut dostanete na Pražský okruh, Štěrboholskou a Jižní spojku nebo na výjezdy na všechny dálnice mířící ven z Prahy.

Byt je svojí dispozicí a umístěním vhodný pro vaše bydlení nebo na také jako investice. Jde o cihlový dům a byty v takových domech jsou dlouhodobě považovány za dobrý způsob uložení peněz. V dlouhodobém horizontu vždy roste hodnota takového bytu a v čase roste i inkasované nájemné.

Byt je v osobním vlastnictví a bez závazků. Financování hypotékou zajistíme. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo určit osobu kupujícího podle vlastník kritérií a případně uspořádat aukci. Její vítěz pak bude mít přednostní právo nákupu bytu.

V případě dotazů neváhejte volat. Pokud v této prezentaci nevidíte virtuální prohlídku a video, napište si o ně. Bytem se tak můžete projít z vašeho počítače, tabletu nebo telefonu v pohodlí domova ještě před fyzickou prohlídkou, nebo si nákup bytu zkonzultovat s rodinou nebo stavebním technikem bez nutnosti osobní návštěvy. Ale samozřejmě vás rádi provedeme i osobně. Ale dlouho neváhejte a zavolejte si o termín prohlídky.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

půdorys

29

PENB

img_20210402_130103 img_20210402_130107

Bc. Jiří Moravec, MBA


Bc. Jiří Moravec, MBA

Kontaktní formulář